Noklikšķinot uz “Accept All Cookies”, jūs piekrītat sīkfailu saglabāšanai savā ierīcē, lai uzlabotu vietnes navigāciju, analizētu vietnes lietojumu un palīdzētu mūsu mārketinga pasākumos. Skatiet mūsu Privātuma politiku.

Apmaksa

1. Ar bankas pārskaitījumu.

Iepērkoties internetā, automātiski tiks ģenerēta un uz jūsu e-pastu nosūtīta rēķina pavadzīme, kuru varat samaksāt ar bankas pārskaitījumu. Maksājuma vietā norādiet pasūtījuma vai rēķina numuru. Ja maksājumu gribat veikt no citas bankas un vēlaties, ka preces tiktu izsūtītas tajā pašā dienā, uzreiz atsūtiet mums maksājuma apstiprinājuma kopiju uz epastu info@gartda.lv un jūsu maksājums tiks apstiprināts.

Mūsu  rekvizīti:

SIA GARTDA

Reģ.Nr. LV 41503017527

Višķu iela 21P

Daugavpils, LV-5410, Latvija

Bank: A/S  SWEDBANK

IBAN: LV88HABA0551002795040

S.W.I.F.T.: HABALV22

Lūdzu norādīt maksājuma mērķi, pavadzīmes vai faktūrrēķina numuru!

Ja apmaksa netiek veikta 7 darba dienu laikā, pasūtījums tiek anulēts.

2. Apmaksa preču saņemšanas brīdī (skaidrā naudā vai ar karti):

Visiem klientiem, kuri saņem savus pasūtījumus no noliktavas Alejas iela 73, Daugavpils, Latvija, LV-5401, ir iespēja par tiem samaksāt preču saņemšanas brīdī skaidrā naudā vai ar bankas karti. Apstiprinot pasūtījumu, Jūs uz e-pastu saņemsiet standartisko pasūtījumu apstiprinošu vēstuli kopā ar priekšapmaksas rēķinu, un kad preces būs saliktas un sagatavotas saņemšanai – saņemsiet vēl vienu vēstuli ar izmainīto Jūsu pasūtījuma stāvokli. Kad saņemsiet minēto vēstuli, varēsiet atbraukt uz mūsu noliktavu un saņemt savu pasūtījumu, par to samaksājot skaidrā naudā vai ar karti. Noliktavas andrese un darba laiks ir norādīts kontaktusadaļā.